Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Account
bg: Акаунт
