Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Workflow
bn: কাজের ধারা

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
