Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
