Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Account
bs: Korisnički račun
