Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Payment
ca: Pagament

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Account
ca: Compte

en: About
ca: Detalls

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament
