Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Payment
cy: Taliad

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Account
cy: Cyfrif

en: Payment methods
cy: Dulliau talu
