Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Payment
da: Betaling

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Account
da: Konto

en: About
da: Om

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: Test mode
da: Testtilstand
