Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Type
de: Typ

en: Password
de: Passwort

en: Label
de: Beschriftung

en: Payment
de: Zahlung

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Wallet
de: Brieftasche

en: Account
de: Benutzerkonto

en: About
de: Über

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Payment methods
de: Zahlungsmethoden

en: Test mode
de: Testmodus

en: Certificate
de: Zertifikat
