Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: About
el: Περί

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής
