Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Account
eo: Konto
