Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Payment
es: Pago

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Authentication
es: Autentificación

en: Account
es: Cuenta

en: About
es: Acerca de

en: Customer ID
es: Cliente ID

en: Payment methods
es: Medios de pago

en: Test mode
es: Modo de Prueba

en: Authentication type
es: Tipo de autentificación

en: Certificate
es: Certificado
