Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Payment
et: Maksmine

en: Workflow
et: Töövoog

en: Payment method
et: Makseviis

en: Authentication
et: Autentimine

en: Account
et: Konto

en: About
et: Programmist

en: Payment methods
et: Makseviisid
