Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Payment
fi: Maksu

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: About
fi: Tietoja

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Test mode
fi: Testi-tila
