Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Label
fr: Libellé

en: Payment
fr: Paiement

en: Workflow
fr: Processus

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Authentication
fr: Authentification

en: Account
fr: Compte

en: About
fr: À propos

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: Payment methods
fr: Modes de paiement

en: Test mode
fr: Mode test

en: Certificate
fr: Certificat
