Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Payment
gl: Pagamento

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Account
gl: Conta

en: About
gl: Información

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Payment methods
gl: Formas de pago
