Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Account
gu: ખાતુ

en: About
gu: વિશે
