Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Account
hi: खाता

en: About
hi: के बारे में
