Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Payment
hu: Fizetés

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Wallet
hu: Tárca

en: Account
hu: Saját adatok

en: About
hu: Leírás

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Payment failed.
hu: A fizetés sikertelen volt.
