Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Account
is: Aðgangur

en: About
is: Um
