Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Type
it: Tipo

en: Label
it: Etichetta

en: Payment
it: Pagamento

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Account
it: Profilo

en: About
it: Informazioni

en: Payment methods
it: Metodi di pagamento
