Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Payment
ja: 決済

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Authentication
ja: 認証

en: Account
ja: アカウント

en: About
ja: アバウト

en: Customer ID
ja: 顧客ID

en: Payment methods
ja: 決済方法
