Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Account
jv: Akun

en: About
jv: Ngenani
