Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Account
km: គណនី

en: About
km: អំពី
