Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Authentication type
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಬಗೆ
