Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Account
lt: Paskyra

en: About
lt: Apie

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai
