Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: About
my: အကြောင်း
