Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Account
ne: खाता

en: About
ne: बारेमा
