Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Payment
nn: Betaling

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Account
nn: Konto
