Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Payment
pl: Płatność

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Account
pl: Konto

en: About
pl: O stronie

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji

en: Available payment methods
pl: Dostępne metody płatności
