Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Password
fa: رمز

en: Label
fa: برچسب

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Account
fa: حساب

en: About
fa: درباره
