Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Password
ps: پټ توری

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
