Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Type
pt: Tipo

en: Password
pt: Senha

en: Label
pt: Rótulo

en: Payment
pt: Pagamento

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Account
pt: Conta

en: About
pt: Sobre

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Payment methods
pt: Métodos de Pagamento

en: Available payment methods
pt: Métodos de pagamentos disponíveis

en: Certificate
pt: Certificado
