Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Payment
ro: Plată

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Account
ro: Cont

en: About
ro: Despre

en: Payment methods
ro: Metode de plată

en: Certificate
ro: Diploma
