Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Payment
ru: Оплата

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Wallet
ru: Кошелек

en: Account
ru: Учётная запись

en: About
ru: Информация

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации

en: Available payment methods
ru: Доступные методы оплаты

en: Certificate
ru: Сертификат
