Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Account
si: ගිණුම
