Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu
