Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione
