Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Payment
sv: Betalning

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Account
sv: Konto

en: About
sv: Om

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Test mode
sv: Testläge
