Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Account
ta: கணக்கு

en: About
ta: பற்றி
