Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Account
te: ఖాతా

en: About
te: గురించి
