Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
