Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: About
ug: ھەققىدە
