Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Payment
uk: Оплата

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Wallet
uk: Гаманець

en: Account
uk: Обліковий запис

en: About
uk: Про модуль

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: Certificate
uk: Сертифікат
