Saferpay for Payment (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Account
vi: Tài khoản

en: About
vi: Giới thiệu

en: Payment methods
vi: Các phương thức thanh toán

en: Certificate
vi: Chứng nhận
