Payment Stripe (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Live
lv: Tiešraide

en: About
lv: Par
