Payment Stripe (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Environment
sk: Prostredie

en: Live
sk: Naživo

en: About
sk: Informácie o

en: Capture
sk: Zachytiť
