Payment Stripe (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Stripe
da: Stribe

en: Refund
da: Refusion

en: Live
da: Eksisterende

en: About
da: Om

en: Capture
da: Hævning
