Payment Stripe (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
