Payment Stripe (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Stripe
sv: Rand

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Environment
sv: Miljö

en: About
sv: Om

en: Secret
sv: Hemlighet
