Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: Custom
he: מותאם

en: Live
he: חי

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
